Mida sa pead teadma?

Tingimused

Nagu ikka tavaks, on ka meil omad tingimused kaupade ostmisel. Palun loe enne ostu sooritamist hoolega!

Antud veebipoe haldaja on eCommerce Solutions OÜ (edaspidi Kaliiber.ee).

Kauba toimetame kliendini Omniva või Itella SmartPOST pakiautomaadi kaudu. Tellides kirjuta palun märkustesse endale meelepärase pakiautomaadi asukoht (ja kas Omniva või Itella!). Ära unusta lisamast ka korrektset telefoninumbrit.

NB! Suurema tellimuse puhul jätame endale õiguse saata kaup pakiautomaadi asemel postiga, andes sellest kliendile eraldi teada.

Saadetised, milles sisalduvad suuremõõtmelised tooted (nagu automaadid jms), toimetame kliendini posti teel. Tellides palun täpsusta oma valik ning veendu, et sisestatud aadress, telefoninumber jm info on õige.

Kaliiber.ee ei vastuta valesti sisestatud andmetest ning täpsustamata jäetud nõutud infost tulenevate probleemide eest.

Kauba saadame välja peale ostusumma laekumist meie arveldusarvele.

Kauba saatmiskulud on  Eesti piires kliendile tasuta alates summast 30 €!

Väiksema summa puhul lisandub transpordikulu 3 €.

Kaupa on võimalik kätte saada ka toimuvatel mängudel. Selleks on vaja enne tellimist kokku leppida, kuna Kaliiber.ee meeskond ei pruugi igal mängul (koos kaubaga) kohal olla.

Kui laoseisuna on märgitud, et toode on saadaval järeltellimisel, siis seda hetkel laos ei ole. Siiski saab seda osta ning tarnime toote niipea, kui see lattu jõuab. Sellise toote võib kätte saada umbes nädala-paariga, kuid sõltuvalt tellimuste mahust ning edasimüüja laoseisust võib tarne ka pikemaks venida. Tarneaja liiga pikaks venimise vältimiseks püüame järeltellimise sellistel toodetel välja lülitada aga täpsema info saamiseks tasub meie käest enne tellimist üle küsida ning võimalusel ütleme, mis ajaks toodet lattu oodata võib.

Veebipoest ostes kehtib 14 päevane tagastamisõigus. Kaup peab olema avamata pakendis ning rikkumata kujul. Nende tingimuste mittetäitmisel on Kaliiber.ee meeskonnal õigus kauba tagastamisest keelduda. Saatmiskulud kauba tagastamisel kannab klient.

NB! Kui tegemist on kaubaga, mis ei olnud ostu hetkel Kaliiber.ee veebipoe laos (järeltellitav kaup), siis jätab Kaliiber.ee endale õiguse tagastada kuni 70% toote maksumusest.

Sooritatud ostude arveid saab näha ja alla laadida PDF-kujul registreeritud kasutaja “minu konto” alt.

Üritame alati kujutada müüdavat toodet võimalikult täpselt, kuid siiski on pildid illustreeriva iseloomuga ning reaalsel tootel võib esineda erinevusi (näiteks tootepartii tõttu on pisierinevusi või on pakendi kujundust uuendatud jms).

Küsimus? Kirjuta meile!

Võid kirjutada meile ka siia lehele →
(Facebook Messengeri ikoon all paremas nurgas)