Mida sa pead teadma?

Tingimused

Üldtingimused

Antud veebipoe haldaja on eCommerce Solutions OÜ (edaspidi Kaliiber.ee).

Kauba toimetame kliendini Omniva või Itella SmartPOST pakiautomaadi kaudu. Tellides kirjuta palun märkustesse endale meelepärase pakiautomaadi asukoht (ja kas Omniva või Itella!). Ära unusta lisamast ka korrektset telefoninumbrit.

NB! Suurema tellimuse puhul jätame endale õiguse saata kaup pakiautomaadi asemel postiga.

Saadetised, milles sisalduvad suuremõõtmelised tooted (nagu automaadid jms), toimetame kliendini posti teel. Tellides palun täpsusta oma valik ning veendu, et sisestatud aadress, telefoninumber jm info on õige.

Kaliiber.ee ei vastuta valesti sisestatud andmetest ning täpsustamata jäetud nõutud infost tulenevate probleemide eest.

Kauba saadame välja peale ostusumma laekumist meie arveldusarvele.

Kauba saatmiskulud on Eesti piires kliendile tasuta alates summast 30 €!

Väiksema summa puhul lisandub transpordikulu 3 €.

Kaupa on võimalik kätte saada ka toimuvatel mängudel. Selleks on vaja enne tellimist kokku leppida, kuna Kaliiber.ee meeskond ei pruugi igal mängul (koos kaubaga) kohal olla.

Kui laoseisuna on märgitud, et toode on saadaval järeltellimisel, siis seda hetkel laos ei ole. Siiski saab seda osta ning tarnime toote niipea, kui see lattu jõuab. Sellise toote võib kätte saada umbes nädala-paariga, kuid sõltuvalt tellimuste mahust ning edasimüüja laoseisust võib tarne ka pikemaks venida. Tarneaja liiga pikaks venimise vältimiseks püüame järeltellimise sellistel toodetel välja lülitada aga täpsema info saamiseks tasub meie käest enne tellimist üle küsida ning võimalusel ütleme, mis ajaks toodet lattu oodata võib.

Veebipoest ostes kehtib 14 päevane tagastamisõigus. Kaup peab olema avamata pakendis ning rikkumata kujul, st tootelt ei tohi olla eemaldatud silte ja muid elemente, mis takistaksid kauba müümist. Nende tingimuste mittetäitmisel on Kaliiber.ee meeskonnal õigus kauba tagastamisest keelduda. Saatmiskulud kauba tagastamisel kannab klient.

NB! Kui tegemist on kaubaga, mis ei olnud ostu hetkel Kaliiber.ee veebipoe laos (järeltellitav kaup), siis jätab Kaliiber.ee endale õiguse tagastada kuni 70% toote maksumusest.

Sooritatud ostude arveid saab näha ja alla laadida PDF-kujul registreeritud kasutaja “minu konto” alt.

Üritame alati kujutada müüdavat toodet võimalikult täpselt, kuid siiski on pildid illustreeriva iseloomuga ning reaalsel tootel võib esineda erinevusi (näiteks tootepartii tõttu on pisierinevusi või on pakendi kujundust uuendatud jms).

Privaatsus

Veebipoe www.kaliiber.ee haldaja on ettevõte eCommerce Solutions OÜ (edaspidi Kaliiber), registrikood 12988330, mis on registreeritud aadressile Haaviku tn 3, Riisipere alevik, Nissi vald, Harju maakond, 76202, Eesti. Kontaktandmed on leitavad veebilehe “Meist” rubriigis.

Veebisaidi külastajatelt kogume statistilisi andmeid teenuse Google Analytics kaudu, mille haldajaks on Google. Samuti Facebook Pixel kaudu, mille haldajaks on Facebook. Kaliiber on andmete kasutaja ning neid kasutatakse turunduslikel eesmärkidel (sh reklaamid vastavates keskkondades) külastajate poolt meie lehe kasutamise harjumuste, külastaja asukoha, soo, vanuse, operatsioonisüsteemi, veebibrauseri jmt info kogumiseks.

Meilt ostu sooritanud külastajate (edaspidi Klientide) andmeid säilitatakse ostu vormistamise ning kauba tarnimise eesmärgil. Nende andmete tähtajatu Kaliibrile saadavaks tegemine on tingimuseks müügitehingu toimumisele. Andmed on ettevõtte siseseks kasutamiseks ning neid ei jagata kolmandate osapooltega.

Meilt ostu sooritades edastatakse meile kliendi konto number ja muud maksega seotud andmed, tagamaks makse teostamine ning seos kliendi esitatud tellimusega. Maksega seotud andmete haldajaks on Swedbank ning eraldi Kaliiber neid andmeid ei talleta ega kolmandate osapooltega ei jaga.

Kaliiber loeb meilt ostu sooritanud kliente huvitatud osapooleks, kes nõustub meilt vastu võtma pakkumisi ning informatsiooni meie toodete ja teenuste kohta kas telefoni, meili või posti teel. Soov mitte pakkumisi saada tuleb meile teada ande ostu vormistamisel märkustes.

Sisestades meie veebilehele kommentaare, tagasisidet toodetele või võttes meiega ühendust kontaktivormi kaudu, salvestatakse lisaks sisestatavatele andmetele teie IP-aadress ning brauseri andmed, et vältida spämmi avaldamist. Sisestatud sisu võidakse edastada kolmandale osapoolele eesmärgil kontrollimaks, et tegemist pole spämmiga. Meie poole pöördumine küsimusega toote või teenuse kohta annab meile teada teie huvist, mille tõttu nõustute meiepoolsete pakkumistega avaldatud kontaktandmete raames.

Registreerides meie veebilehel kasutajakonto, säilitatakse teie identifitseerimiseks sisestatud andmed ning kogu teie ostuajalugu. Kasutajakontoga seotud andmete säilitamise eesmärgiks on pakkuda Kaliibrile parem arusaam Klientide ostukäitumisest ning pakkuda Kliendile ligipääs omaenda ostuajaloole ning andmetele.

Kaliiber.ee veebileht kasutab küpsiseid, mille eesmärgiks on parem külastuskogemus. Veebilehte kasutades nõustud küpsiste kasutamisega.

Andmeid säilitatakse tähtajatult. Veebilehe sisu serveeritakse üle krüpteeritud ühenduse, tagamaks andmete kaitstus. Kaliiber teeb endast kõik võimaliku, et kaitsta meie külastajate ja Klientide andmete sattumist kolmandate osapoolte kätte.

Külastades meie veebilehte või sooritades meie veebipoes ostu nõustute siintoodud tingimustega. Soovi korral avaldame kõik teie isikuga seotud ja talletatud andmed ning soovi korral kustutame need. Välja arvatud andmed, mida oleme kohustatud säilitama seadusetest tingitud nõuete tõttu.

Küsimus?

Võid kirjutada meile ka siia lehele →
(Facebook Messengeri ikoon all paremas nurgas)