-30%

Action Army AAC T10 snaiperrelv (must)

269.90  188.93 

Eriti vinge väljanägemisega VSR-10 tüüpi snaiperrelva platvorm. Sobib just selle õige relva ehitamiseks, mille abil mänguväljal kaost külvata!

Küsimus? Võta ühendust!

Laos

Tootekood: 25332 Kategooriad: , Sildid: , , , ,

Tähelepanu! Tegemist on airsoftrelvaga! Relva käsitle ettevaatlikult ning kanna alati kaitseprille ja muud sobivat kaitsevarustust. Avalikus kohas kanna relva kaetult relvakotis- või kohvris. Mängudel osaledes tunne levinumaid kehtivaid reegleid. Loe ka mis on airsoft. Lastele ei tohiks võimaldada relva kasutamist ilma järelvalveta!

Kirjeldus
  • Hop-up: seadistatav
  • Laskerežiim: poldiga laetav (laadimine peale igat lasku)
  • Salve maht: 50 kuuli
  • Pikkus: 1075 mm
  • Sisetoru pikkus: 340 mm
  • Keere: 14 mm CW (päripäeva)
  • Kaliiber: 6 mm
  • Laskekiirus: ~295 fps (~90 m/s, 0,8 J) @ 0,20g kuuliga*

*Pane tähele, et kohalike reeglite järgi on snaiperrelvad tuunitud mitu korda võimsamaks ja lasevad ka seetõttu oluliselt kaugemale. Antud snaiperrelv jääb alla isegi tavalise automaatrelva võimsusele. Seetõttu soovitame algajale pigem alustuseks automaatrelva. Kui kogemust juba on või huvi snaiprite vastu tõesti suur, siis soovitame antud relvaplatvorm viia mõne asjatundja kätte edasiseks tuunimiseks. Soovi korral võid ka ise internetist lisamaterjale uurida ning kätt proovida. Valiku tuunimiseks sobilikke juppe leiad ka meie veebipoest.

Lisainfo
Kaal4.1 kg
Tootja

Värv

Relva tüüp

Arvustused (0)

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Tarne
Laos olevad kaubad tarnime tavaliselt 2-3 tööpäeva aga mitte hiljem, kui 1 nädala jooksul.
Järeltellimisel kaubad tarnime tavaliselt paari nädala aga mitte hiljem, kui 30 päeva jooksul.

Tähelepanu! Ostu loeme sooritatuks ja kauba paneme teele alles siis, kui teie arve alusel üle kantud summa on jõudnud meie pangakontole.

NB! Tellitava kauba saadavus vahelaos võib muutuda jooksvalt, mistõttu tarne ei pruugi olla võimalik või võib hilineda vastavalt tootjalt uue kauba saabumise graafikule. Anname teile sellest kindlasti teada, kui tellitava kauba ooteaeg osutub pikemaks või kaupa saada pole võimalik.

Kui teil on kindel ajaline soov kaup kätte saada, siis palun võtke meiega ühendust enne ostu sooritamist. Vaatame üle võimalused ja lepime teiega täpsemalt kauba kätte toimetamise kokku.