Klymit Insulated Static V täispuhutav matt

117,90 

Küsimus? Võta ühendust!

Laost otsas

Tootekood: 18004 Kategooriad: , , Sildid: , , , , ,
Kirjeldus

Mugav täispuhutav matt, mis pakub talviseks kasutamiseks paremat insulatsiooni ja kõikidesse aastaaegadesse sobivat mugavus. Insulated Static V on kokkupakituna kerge ja väike ning pakub suurepärast R-väärtust 4.4. Keha järgi paigutatud kuju ja V-kambrid on mugavad ja vähendavad õhu liikumisest tulenevat insulatsioonikadu. Kambrid on täidetud kerge ja mahulise Klymalite™ sünteetilise insulatsiooniga, et pakkuda täiendavat kaitsekihti külma maa eest. Dünaamilised küljed hoiavad sind mugavalt matil ja aitavad välja puhata.

Kaal709 g
Mõõtmed183 cm x 58.4 cm x 6.5 cm
R-väärtus4.4
Inflatsioon10-15 puhumist
Pakituna12.7 cm x 20.3 cm
Materjal75D polüester
Lisainfo
Kaal0.75 kg
Tootja

Värv

Arvustused (0)

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Tarne
Laos olevad kaubad tarnime tavaliselt 2-3 tööpäeva aga mitte hiljem, kui 1 nädala jooksul.
Järeltellimisel kaubad tarnime tavaliselt paari nädala aga mitte hiljem, kui 30 päeva jooksul.

Tähelepanu! Ostu loeme sooritatuks ja kauba paneme teele alles siis, kui teie arve alusel üle kantud summa on jõudnud meie pangakontole.

NB! Tellitava kauba saadavus vahelaos võib muutuda jooksvalt, mistõttu tarne ei pruugi olla võimalik või võib hilineda vastavalt tootjalt uue kauba saabumise graafikule. Anname teile sellest kindlasti teada, kui tellitava kauba ooteaeg osutub pikemaks või kaupa saada pole võimalik.

Kui teil on kindel ajaline soov kaup kätte saada, siis palun võtke meiega ühendust enne ostu sooritamist. Vaatame üle võimalused ja lepime teiega täpsemalt kauba kätte toimetamise kokku.