-20%

PRIMUS TrailBreak vaakumpudel 0.75 L must

39.95  31.96 

TrailBreak vaakumpudelit on alt kitseneva kujuga mõnus käes hoida ja kergem kotti tagasi panna. Sel on vaakumisolatsiooniga kahekordne sein. Valmistatud on pudel roostevabast terasest, mis teeb selle eriti heaks kaaslaseks ka karmimates oludes. Seestpoolt ei ole metalli töödeldud ja seega joogile mingit maitset ei lisandu. Ka kork on topeltseinaga, et välja valatud jook hoida kuuma või jahedana. Suur avaus teeb täitmise ning puhastamise kergeks. Kui soovid otse pudelist juua, siis vaheta tavaline kork kaasa oleva ClickClose suletava vastu.

Küsimus? Võta ühendust!

Laos

Tootekood: P737862 Kategooria: Sildid: , , , , ,
Arvustused (0)

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Tarne
Laos olevad kaubad tarnime tavaliselt 2-3 tööpäeva aga mitte hiljem, kui 1 nädala jooksul.
Järeltellimisel kaubad tarnime tavaliselt paari nädala aga mitte hiljem, kui 30 päeva jooksul.

Tähelepanu! Ostu loeme sooritatuks ja kauba paneme teele alles siis, kui teie arve alusel üle kantud summa on jõudnud meie pangakontole.

NB! Tellitava kauba saadavus vahelaos võib muutuda jooksvalt, mistõttu tarne ei pruugi olla võimalik või võib hilineda vastavalt tootjalt uue kauba saabumise graafikule. Anname teile sellest kindlasti teada, kui tellitava kauba ooteaeg osutub pikemaks või kaupa saada pole võimalik.

Kui teil on kindel ajaline soov kaup kätte saada, siis palun võtke meiega ühendust enne ostu sooritamist. Vaatame üle võimalused ja lepime teiega täpsemalt kauba kätte toimetamise kokku.