Back

Templar’s Gear kiire salvetasku kahele salvele (roheline)

30,90 

Templar’s Geari kiire salvetasku kahele salvele (Double Fast Rifle Magazine Pouch) on kvaliteetne laserlõigatud tekstiilist salvetasku, millesse on võimalik panna tänu kummidele pingutatavale ja seadistatavale süsteemile mitmesuguseid salvesid. Lisaks tavaliselt M4/M16 tüüpi salvele mahutavad need salvetaskud näiteks ka G3/AK4 tüüpi salved, mistõttu sobivad salvetaskud lisaks airsoftis kasutamisele ka KL/KV tingimustesse nii 5.56 kui 7.62 platvormile. Värvuselt täpsemalt ranger green, ehk tavalise olive drab (OD) värviga võrreldes on need salvetaskud nö veidi kulunuma rohelise värvusega, mis looduses vähem silma torkab.

Küsimus? Võta ühendust!

Laos

Arvustused (0)

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Tarne
Laos olevad kaubad tarnime tavaliselt 2-3 tööpäeva aga mitte hiljem, kui 1 nädala jooksul.
Järeltellimisel kaubad tarnime tavaliselt paari nädala aga mitte hiljem, kui 30 päeva jooksul.

Tähelepanu! Ostu loeme sooritatuks ja kauba paneme teele alles siis, kui teie arve alusel üle kantud summa on jõudnud meie pangakontole.

NB! Tellitava kauba saadavus vahelaos võib muutuda jooksvalt, mistõttu tarne ei pruugi olla võimalik või võib hilineda vastavalt tootjalt uue kauba saabumise graafikule. Anname teile sellest kindlasti teada, kui tellitava kauba ooteaeg osutub pikemaks või kaupa saada pole võimalik.

Kui teil on kindel ajaline soov kaup kätte saada, siis palun võtke meiega ühendust enne ostu sooritamist. Vaatame üle võimalused ja lepime teiega täpsemalt kauba kätte toimetamise kokku.